LOADING...
۱۳ اسفند

لوله پلی اتیلن گرگان ۰۹۱۰۹۸۵۳۶۷۳ اترک دریپ

لوله پلی اتیلن گرگان ۰۹۱۰۹۸۵۳۶۷۳ اترک دریپ

فروش لوله پلی اتیلن شرکت اترک دریپ در اندازه های مختلف با کیفیت بسیار مرغوب و قیمت مناسب جهت کشت بهینه کشاورزان محترم .


مزایای لوله پلی اتیلن
این محصول از زمان پیدایش به انواع مختلفی تولید شده است و اقبال و توجه زیاد به انواع لوله‌ های پلی اتیلن به دلیل مزایای منحصر بفرد این لوله‌ ها است. در این متن به بیان واضح‌ ترین مزایای این محصول میپردازیم. قابل ذکر است که این مزایا تنها بخشی از مشخصات و مزایای بسیار عالی است و برای هر کدام از کاربردهای این لوله‌ها میتوان مزایای بسیاری نام برد.

مقاومت در برابر خوردگی گالوانیکی
مقاومت در برابر پوسیدگی، سایش و ضربه
خاصیت انعطاف پذیری مناسب
خاصیت جمعشوندگی
سبکی وزن
مقاومت عالی در برابر زمین لرزه و رانش زمین
قابلیت اتصال بسیار محکم، بدون نشتی و در عین حال انعطافپذیر
مقاومت بالا در برابر اشعه فرا بنفش خورشید
دارا بودن خصوصیات هیدرولیکی بسیار مناسب
هزینه پایین تعمیر و نگهداری


۱- مقاومت در برابر خوردگی گالوانیکی


این خصوصیت در واقع مهمترین عامل استفاده از این لوله‌ها در دریا می‌باشد چرا که ترکیب هوا و آب، خصوصا آب دریا، برای لوله‌های فلزی متعارف بسیار خورنده است. شایان ذکر است خوردگی گالوانیکی لوله‌های پلی‌اتیلن تقریبا صفر است.

۲- مقاومت لوله پلی اتیلن در برابر پوسیدگی ، سایش و ضربه

این خاصیت به همراه خصوصیت قبلی عامل افزایش قابل توجه عمر مفید این لوله‌ها نسبت به لوله‌های و دیگر می‌ باشد.


لوله پلی اتیلن گرگان
لوله پلی اتیلن گرگان

۳- خاصیت انعطاف پذیری مناسب لوله پلی اتیلن

این خاصیت باعث سهولت نصب این لوله ها و نیاز به کاربرد اتصالات کمتر می‌گردد .شعاع مجاز خمش لوله پلی اتیلن به طور متوسط ۲۰ برابر قطر خارجی آن می باشد.

۴- خاصیت جمعشوندگی (Collapsibility) بسیار بالا در راستای


این خاصیت در شول فصول مختلف و انقباض و انبساط طولی لوله مشخص میشود و در برابر دیگر انواع لوله‌ها مناسبترین خاصیت جمع شوندگی را دارد.

۵- سبکی وزن لوله پلی اتیلن

این لوله ها نسبت به لوله های فولادی دارای وزن بسیار کمتری بوده، در نتیجه حمل و نقل و انبار نمودن آنها آسانتر بوده و با هزینه کمتری انجام می‌شود.

لوله پلی اتیلن گرگان
لوله پلی اتیلن گرگان

۶- مقاومت عالی لوله پلی اتیلن در برابر زمین لرزه و رانش زمین

با توجه به میزان ضریب کشش بالا در مواد پلی اتیلن و استحکام کافی در برابر فشار ضربه‌ای، لوله های پلی اتیلن بهترین مقاومت را در برابر ارتعاشات زمین لرزه و جابجایی لایه های خاک نشان می‌دهند. به عنوان مثال در اطلاعات خسارات وارد بر لوله پلی اتیلنی در اثر زلزله کوبه ژاپن میزان خسارات صفر بوده است.

۷- قابلیت اتصال بسیار محکم ، بدون نشتی و در عین حال انعطاف پذیر

جوش لب به لب یا الکتروفیوژن) این اتصال قوی به وسیله جوشکاری یا اتصال از طریق فلنج و حاصل می‌گردد مخصوص آب رسانی

۸- مقاومت بالای لوله پلی اتیلن در برابر اشعه فرا بنفش خورشید


میتوان یکی از معدود محصولات پلی اتیلن دانست که بواسطه تحقیق و تسعه توانسته‌ اند مواد آنرا در مقابل اشعه ماورا بنفش خورشید مقاوم نمایند. البته در برخی از انواع بی کیفیت در مقابل نور خورشید دچار مشکل میشوند اما امروزه با وجود مواد اولیه مناسب مشکی و تجهیزات تولید مدرن دیگر نگران این موضوع نباید بود و مقاومت دربرابر خورشید بسیار بالا رفته است.

۹- دارا بودن خصوصیات هیدرولیکی بسیار مناسب
لوله پلی اتیلن گرگان
لوله پلی اتیلن گرگان

به علت سطح داخلی کاملا صاف و صیقلی، این لوله ها در مقایسه با لوله های دیگر از افت اصطحکاکی بسیار کمتری برخوردار بوده، در نتیجه در بسیاری اوقات برای عبوردادن دبی مشخصی از سیال، در مقایسه با سایر انواع لوله ها خصوصا وقتی طول خط لوله زیاد است.

موضوع فوق در مقایسه با لوله های فولادی، ( قطر کمتری خواهند داشت ) بسیار برجسته می‌باشد، چرا که در لوله‌های فولادی جهت پوشش داخلی معمولا از یک لایه سیمانی استفاده می‌شود که این لایه علاوه بر کاهش سطح مقطع موثر لوله باعث افزایش زبری گشته، افت فشار بالاتری ایجاد می‌گردد. تامین لوله‌های فولادی با قطر بالاتر به تنهایی می‌تواند بسیاری از اختلاف هزینه‌ها خرید لوله را پوشش دهد.

۱۰ – هزینه پایین تعمیر و نگهداری لوله پلی اتیلن

به دلیل خصوصیات مناسب ، معمولا این لوله ها در یک بازه زمانی طولانی نیاز به تعمیر ندارند و در صورت نیاز به تعمیر، این کار با هزینه پایین امکانپذیر خواهد بود. این در حالی است که تعمیر لوله های فولادی با مشکلاتی همراه بوده ( و بالطبع با هزینه بالایی انجام میشود ). از جمله عدم امکان تعمیر پوشش لوله در بستر دریا

لوله پلی اتیلن گرگان

لوله پلی اتیلن گرگان
لوله پلی اتیلن گرگان

لوله پلی اتیلن گرگان
لوله پلی اتیلن گرگان
لوله پلی اتیلن گرگان

نوار تیپ

لوله پلی اتیلن

تماس تلفنی